Split dočekao svoje vatrene

Splitski savez športova u suradnji s Gradom Splitom i Splitsko-dalmatinskom županijom bio je organizator svečanog dočeka splitskog dijela Vatrenih.

Opširnije...

Čestitke članovima KTB Pit Bull

Članica Kluba tajlandskog boksa „Pit Bull" Lucija Bilobrk u finalu kategorije do 75 kilograma uvjerljivom izvedbom porazila je Slovenku Bojanu Šebenik (30:24) i tako postala prvakinja Europe. Muhamet Deskaj (KTB „Pit Bull") u polufinalu kategorije do 63.5 kilograma poražen je odlukom sudaca od Poljaka Oskara Siegerta. Čestitamo.

Matea Jelić osvojila zlato na MI

Taekwondašica Matea Jelić, članica Taekwondo kluba „Marjan" (u kategoriji do 67 kg) osvojila je zlato na Mediteranskim igrama u Tarragoni.

Objava finalnog razdjela financijskih sredstava po Javnim potrebama u sportu za 2018. godinu

Nakon razmatranja i donošenja odluke žalbene komisije o zaprimljenim prigovorima na razdjel financijskih sredstava Javnih potreba u sportu za 2018. godinu, u nastavku teksta možete preuzeti finalnu listu razdjela financijskih sredstava, za slijedeće pozicije iz proračuna Grada:

Amar Musić osvojio zlatnu medalju na Mediteranskim igrama

Splitski dizač utega Amar Musić osvojio je zlatnu medalju na Mediteranskim igrama u Tarragoni.

1. međunarodna konferencija: Talenti i dual karijera u sportu

Želiš saznati kako postići cjeloviti psihofizički razvoj talentiranog sportaša?
Zanimaju te suvremena dostignuća u praćenju razvoja talenata?