Ana Bajić prvakinja Europe

U Minsku se od 2. do 10. studenog održalo Europsko prvenstvo u tajlandskom boksu.

Opširnije...

Marjanu 3 medalje sa Europskog prvenstva

Na Europskom prvenstvu, koje se održalo u Bariju, članovi Taekwondo kluba Marjan osvojili su dva druga i jedno treće mjesto.

Zrinka Miočić i Tihea Topolovec brončane na Europskom prvenstvu (U-23)

Na Europskom prvenstvu za mlađe seniorke, koje se održalo u Izhevsku (Rusija), članica Judo kluba Pujanke Zrinka Miočić osvojila je broncu u kategoriji do 78 kg kao i Tihea Topolovec, članica Judo kluba Student u kategoriji do 57 g.

Pit bullu zlato, dva srebra i bronca na Svjetskom prvenstvu. Amenu bronca!

Na Svjetskom prvenstvu u kickboxingu, koje je održano u Sarajevu, Kickboxing klub Pit bull osvojio je 4 medalje.Kicboxing klub Ameno osvojio je broncu.

Ana Đerek na Olimpijskim igrama u Tokiju 2020. godine

Ana Đerek (Gimnastički klub Marjan) odličnom izvedbom u višeboju na Svjetskom prvenstvu, koje je održano u Stuttgartu (Njemačka), ponovno je izborila nastup na olimpijskim igrama.

2. MEĐUNARODNA KONFERENCIJA "STRATEŠKO PLANIRANJE I UPRAVLJANJE RAZVOJEM SPORTA"

Nastavno na uspješnu organizaciju 1. međunarodne konferencije Hrvatski institut za kineziologiju i sport uz potporu Središnjeg državnog ureda za šport Vlade RH, a u suradnji s Gradom Splitom, Zajednicom udruga i sportova grada Kaštela i Splitskim savezom sportova kao nositeljem, organizirao je 2. međunarodnu konferenciju Strateško planiranje i upravljanje razvojem sporta. Konferencija se održala u Splitu 4. listopada 2019. u prostorijama Vile Dalmacije (Šetalište Ivana Meštrovića 43).

Nalazite se ovdje: Home Novosti