Kuglački klub MERTOJAK osvojio je prvo mjesto na Europa kupu u Sarajevu

U dramatičnoj završnici finala XXX. Europa kupa u kuglanju koje se u organizaciji NBC, međunarodne kuglačke federacije igralo u Sarajevu od 2. do 6. listopada 2018., kuglači splitskog Mertojaka pobijedili su Victoriju Bamberg iz Njemačke rezultatom 5:3 te osvojili ovo prestižno natjecanje.

Opširnije...

Čestitke Karli Prodan na osvojenoj bronci

Karla Prodan, članica Judo kluba „Pujanke", osvojila je broncu na Europskom juniorskom prvenstvu u kategoriji do 78 kg.

Split dočekao svoje vatrene

Splitski savez športova u suradnji s Gradom Splitom i Splitsko-dalmatinskom županijom bio je organizator svečanog dočeka splitskog dijela Vatrenih.

Čestitke članovima KTB Pit Bull

Članica Kluba tajlandskog boksa „Pit Bull" Lucija Bilobrk u finalu kategorije do 75 kilograma uvjerljivom izvedbom porazila je Slovenku Bojanu Šebenik (30:24) i tako postala prvakinja Europe. Muhamet Deskaj (KTB „Pit Bull") u polufinalu kategorije do 63.5 kilograma poražen je odlukom sudaca od Poljaka Oskara Siegerta. Čestitamo.

Matea Jelić osvojila zlato na MI

Taekwondašica Matea Jelić, članica Taekwondo kluba „Marjan" (u kategoriji do 67 kg) osvojila je zlato na Mediteranskim igrama u Tarragoni.

Objava finalnog razdjela financijskih sredstava po Javnim potrebama u sportu za 2018. godinu

Nakon razmatranja i donošenja odluke žalbene komisije o zaprimljenim prigovorima na razdjel financijskih sredstava Javnih potreba u sportu za 2018. godinu, u nastavku teksta možete preuzeti finalnu listu razdjela financijskih sredstava, za slijedeće pozicije iz proračuna Grada:

Nalazite se ovdje: Home Novosti