Mladi i perspektivni sportaši

Popis športaša korisnika Razvojnih programa I, II/1, II/2 i III
Hrvatskog olimpijskog odbora u 2021. godini

1. Program potpore sportašima mlađih dobnih kategorija (Razvojni program I)

Korisnici programa u pravilu su sportaši od 15. do 17. godine starosti

R. Br. Sport Ime i prezime Godina rođenja
1. ATLETIKA Laura Žeravica, ASK 2004.
2. JEDRENJE Petra Marendić, JK Mornar 2005.
3. JUDO Ivan Copić, JK Pujanke 2003.
4. JUDO Nina Simić, JK Pujanke 2003.
5. TAEKWONDO Emanuela Beriša, TKD Marjan 2005.
6. TAEKWONDO Bruna Duvančić, TKD Marjan 2004.
7. TAEKWONDO Ivana Duvančić, TKD Marjan 2004.
8. TAEKWONDO Nika Karabatić, TKD Marjan 2006.
9. TAEKWONDO Nika Kozlica, TKD Marjan 2006.
10. TAEKWONDO Rea Kozlica, TKD Marjan 2006.
11. TAEKWONDO David Krmek, TKD Marjan 2005.
12. TAEKWONDO Mila Mastelić, TKD Marjan 2005.
13. TAEKWONDO Mariela Parčina, TKD Marjan 2007.
14. TENIS Luka Mikrut, TK Split 1950 2004.
15. TENIS Sara Svetac, TK Split 1950 2004.

1.Program potpore sportašima mlađih dobnih kategorija u ekipnim sportovima (Razvojni program I/2)

Korisnici programa u pravilu su sportaši od 15. do 17. godine starosti.

R. Br. Sport Ime i prezime Godina rođenja
1. KOŠARKA Tonka Jakšić, Košarkaška akademija Žana Lelas 2006.
2. ODBOJKA Lucija Perković, OK Split 2006.
3. RUKOMET Elena Radovanić, ŽARK Split 2004.
4. RUKOMET Sara Marendić, ŽRK 2010 Split 2004.
5. VATERPOLO Jelena Butić, VK Jadran 2007.
6. VATERPOLO Lara Srhoj, VK BURA 2008.

2.1. Program potpore perspektivnim sportašima (Razvojni program II/1)

Korisnici programa u pravilu su sportaši od 17. do 20. godine starosti.

R. Br. Sport Ime i prezime Godina rođenja
1. GIMNASTIKA Antea Ercegović, GK Marjan 2005.
2. JEDRENJE Palma Čargo, JK Labud 2000.
3. KARATE Aleksandar Kalabić, KK Sokol 2002.
4. KARATE Lea Vukoja, KK Sokol 2001.
5. TAEKWONDO Lucia Ivančev, TKD Marjan 2002.
6. TAEKWONDO Klara Kovač, TKD Marjan 2003.
7. TAEKWONDO Stjepan Petrić, TKD Marjan 2002.
8. TAEKWONDO Ivona Strašćek, TKD Marjan 2003.
9. TAEKWONDO Darija Zeljko, TKD Marjan 2003.
10. TENIS Mili Poljičak, TK Pomak 2004.
11. VESLANJE Karlo Borković, HVK Gusar 2001.
12. VESLANJE Ivan Vuković, HVK Gusar 2002.

2.2 Program potpore perspektivnim sportašima u ekipnim sportovima (II/2)

Korisnici programa u pravilu su sportaši od 17. do 20. godine starosti.

R. Br. Sport Ime i prezime Godina rođenja
1. KOŠARKA Špiro Pave Alfirević, KK Split 2004.
2. KOŠARKA Antonio Šantić, KK Split 2003.
3. KOŠARKA

Bruno Tomić, KK Split

2003.
4. KOŠARKA Lana Bešlić, Košarkaška akademija Žana Lelas 2005.
5. KOŠARKA Petra Božan, Košarkaška akademija Žana Lelas 2005.
6. KOŠARKA Marija Smiljanić, Košarkaška akademija Žana Lelas 2005.
7. ODBOJKA Ana Burilović, OK Split 2005.
8. ODBOJKA Ivana Čubelić, OK Split 2004.
9. ODBOJKA Kate Lijić, OK Split 2005.
10. ODBOJKA Lea Rašić, OK Split 2004.
11. VATERPOLO Iva Rožić, VK POŠK 1937 2005.
12. VATERPOLO Jelena Butić, VK Jadran 2007.
13. VATERPOLO Magdalena Butić, VK Jadran 2005.
14. VATERPOLO Klaudija Stana Jurić, VK Jadran 2004.
15. VATERPOLO Dora Vujević, VK Jadran 2004.
16. VATERPOLO Duje Akrap, VK Mornar-Brodospas 2001.
17. VATERPOLO Marin Kordić, VK Mornar-Brodospas 2001.
18. VATERPOLO Roko Pavić, VK Mornar-Brodospas 2002.

3. Program potpore kvalitetnim sportašima (Razvojni program III)

Korisnici programa u pravilu su sportaši od 21. do 24. godine starosti.
Iznimno, slijedom Olimpijskog programa sportaši olimpijskih sportova sredstva ovog programa mogu koristiti i duže od navršenih 24. godine.

R. Br. Sport Ime i prezime Godina rođenja
1. DIZANJE UTEGA Amar Musić, KDU Split Matadura 1987.
2. JEDRENJE Bruno Gašpić, JK Mornar 2001.
3. JEDRENJE Filip Jurišić, JK Mornar 1992.
4. JEDRENJE Sandra Lulić, JK Mornar 1998.
5. JEDRENJE Stipe Gašpić, JK Split 1999.
6. JUDO Zrinka Miočić, JK Pujanke 1997.
7. JUDO Marko Kumrić, AJK Student 1996.
8. JUDO Tina Radić, JK Student 1996.
9. JUDO Tihea Toplovec, AJK Student 1998.
10. MAČEVANJE Paula Jukić, MK Split 1998.
11. ODBOJKA NA PIJESKU Luna Bečić, KOP Žnjan
2001.
12. ODBOJKA NA PIJESKU Mirna Bečić, KOP Žnjan 2000.
13. TAEKWONDO Paula Antunović, TKD Marjan 2001.
14. TAEKWONDO Lucija Domić, TKD Marjan 2001.
15. TAEKWONDO Leon Glasnović, TKD Marjan 2000.
16. TAEKWONDO Nikita Glasnović, TKD Marjan 1995.
17. TAEKWONDO Piero Marić, TKD Marjan 1996.
18. TAEKWONDO Lena Stojković, TKD Marjan 2002.
19. TAEKWONDO Bruna Vuletić, TKD Marjan 1999.
Nalazite se ovdje: Home Sportaši i stručni kadar Mladi i perspektivni sportaši